KONTAKT

Ultraslubovna@azet.sk Aligator-88@azet.sk Administrátor: Dawid1213@azet.sk

ÚVOD

Remíza zo Zvolenom

MFK Goral Stará ĽubovňaMFK Lokomotíva Zvolen MFK Stará Ľubovňa - MFK Lokomotíva Zvolen 0:0
670 divákov
MFK Goral Stará Ľubovňa - MFK Lokomotíva Zvolen 0:0

rozhodoval: Ihring, 670 divákov

Deň sa začal veľmi dobre z pekným počasím a už 2 hodiny pred zápasom Ľubovňa-Zvolen sme pripravovali menšiu Choreografiu na celý Sektor fans.
Príprava nebola príliš ľahká, bolo na nej ešte veľa toho upravovať aby dobre vyzerala po príprave sme šli na Stretnutie k Večierke kde sme sa spoločne potom vybrali na štadión z plným hlasom chorálov.
Už na začiatku futbalu o 15:30 sme zapojili tí najvernejší svoje srdcia a zaspievali našu hymnu počujúc štadiónom, mávali červeno-žltými vlajkami a spievali sme naplno pre náš milovaný klub.
Priebeh zápasu nám pomerne neukázal nič len veľa šancí z oboch strán klubov ale u nás to stále žilo.
Už v 30.minúte sme po celom našom sektore ukázali našu dlho pripravújucu choreografiu kde sme ukázali prejav nášho fanklubu. Since 2006 Ultras Ľubovňa držali sme to pomerne minútu a vyšlo nám to na parádu po choreografií sme skandovali ako to len šlo a po zápase sme odišli veľmi spokojne z dianím na futbale. Dawid1213

Za slnečného aprílového počasia privítali gorali na domácej pôde v súboji o zotrvanie v tretej najvyššej súťaži mužstvo Zvolena. Aktívnejšie vstúpili do zápasu hostitelia. V 14. minúte sa na ľavej strane uvoľnil Kamdem, poslal krížny center na zadnú tyč, lopta po jemnom teči Dlugoša však skončila tesne vedľa Vreštiakovej brány.
Stredoslováci odpovedali v 18. minúte, našťastie pre domácich strela Karakačanova z hranice šestnástky preletela popri ľavej žrdi Bičušovej svätyne. Obojstranne opatrný futbal neprinášal množstvo vzruchu pre divákov, hoci optická aktivita bola na strane Staroľubovňanov. V 24. minúte po centri Štiebera hlavičkoval nepresne Dlugoš. Hostia opäť pohrozili ďalekonosným pokusom, keď v 32. minúte poriadne vystrašil brankára Bičuša strelou z 20 metrov Špánik. Jeden z najlepších a najstarší hráč na ihrisku Pavlišin, ktorý dokonca zatienil i svojich mladších spoluhráčov, sa v 41. minúte pohral s dvoma protihráčmi, uvoľnil sa na hranici šestnástky, no jeho strelu kryl pozorný hosťujúci brankár. Obraz hry sa zmenil nástupom druhého polčasu. Gorali namiesto očakávaného tlaku čoraz častejšie ponechávali loptu na kopačkách Zvolenčanov spokojných s remízovým stavom. A keď sa k tomu pridalo množstvo nepresností dlho sa nebolo na čo pozerať. V 58. minúte po centri Želiezku prepadla lopta domácemu brankárovi Bičušovi cez ruky a len so šťastím neskončila v sieti. Istotu mu nepridal ani ďalší pokus Debnára v 62. minúte, keď po podobnej chybe zažehnal nebezpečenstvo v poslednej chvíli jeden z obrancov. Azda najväčšiu príležitosť zápasu spálil v 69. minúte kamerunský legionár Kamdem, keď po akcii Pavlišina s Dlugošom netrafil z päťky odkrytú Vreštiakovú bránu. V 75. minúte prekvapil neistého domáceho gólmana centrom z polovice ihriska Debnár. Bičuš loptu s námahou vytesnil na rohový kop. Poslednú možnosť vyrovnať mali domáci hráči trochu prekvapujúco po centri Galika, keď loptu zastavila až žrď zvolenskej bránky. V závere sa už iba dohrávalo, a keďže si gorali nedokázali vypracovať súvislejší tlak, hostia umným držaním lopty a pozorným bránením počas celého zápasu doviedli zápas do remízového konca.

Stará Ľubovňa: Bičuš - Kosturko, Hricov, Cíferský, Galik - Krajňák, Pavlišin, Štieber (72. Straka), Pyda - Dlugoš, Kamdem (84. Sivuľka)

Zvolen: Vreštiak - Tyčiak, Debnár, Želiezka, Mihál - Bohuš, Špánik, Karakačanov (73. Pavúk), Blaho (82. Zatroch) - Macejko, Ostrihoň